Sukcesy Mistrzów Ortografii

20171213_122602Tradycje sukcesów ortograficznych uczniów naszej szkoły zobowiązują, dlatego tym bardziej zależało nam , aby obecni uczniowie SP nr 5 godnie zaprezentowali się na konkursie Król Ortografii. Tegoroczna edycja odbyła się w gościnnych murach SP w Roszkach . Uczniowie oraz opiekunowie zostali serdecznie przywitani przez organizatora konkursu ,a jednocześnie dyrektora szkoły Panią Aleksandrą Wachowiak. Następnie przenieśli się do 3 klas, gdzie zostali poddani próbie napisania dyktanda.

W kategorii klas VI – VII zwyciężył uczeń naszej szkoły , Łukasz Ćwik – podopieczny Pani Katarzyny Nabzdyk, natomiast wśród klas gimnazjalnych ogromny sukces odniosły uczennice Pana Macieja Szymańskiego – Natasza Dolata zdobyła I miejsce, natomiast Weronika Bela – II. Laureatom konkursu oraz ich opiekunom gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych wyników w zmaganiach mistrzów ortografii.

 20171213_122715

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>