Sukcesy naszych uczniów w XII Konkursie poetycko-muzycznym twórczości ks. Twardowskiego.

_021-cropUczniowie naszej szkoły uczestniczyli w XII już edycji Konkursu Poetycko – Muzycznego Twórczości Księdza Jana Twardowskiego, który organizowany jest co roku przez Szkołę Podstawową w Chwaliszewie. Silną reprezentację stworzyli Zuzanna Wasielewska oraz Marcin Sikora, którzy wystąpili w kategorii „poezja śpiewana”. Nasz utalentowany duet muzyczny z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przedstawił własną interpretację utworu pt. „Sprawiedliwość”, wykazując się przy tym ogromną wrażliwością i kulturą sceniczną.

 

 

Nic więc dziwnego, że Zuzia i Marcin po raz kolejny okazali się najlepsi,

zajmując I miejsce.

To już ich drugie wspólne zwycięstwo w Chwaliszewie. Gratulujemy!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>