Złota Julia

btyTalent, wsparcie bliskich, ciężka, mozolna praca , a przede wszystkim upór i determinacja to recepta na wielki sukces . Doskonale wciela tę zasadę w życie Julia Bielawna – wielka nadzieja polskiego pływania. Kolejnymi startami udowadnia, że dzięki niej Krotoszyn już niedługo zasłynie nie tylko z sumitów , ale również pływaków.

Dowodem na to był IV Mityng Pływacki im. Macieja Frankiewicza, który odbył się w Poznaniu. W gronie prawie 500 zawodników z 44 klubów Julia uzyskała znakomite rezultaty :

V miejsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1.26.50

VII miejsce na 200 m stylem zmiennym z czasem 3.06.66

Dzień później Julia przeniosła się do Krośnic, gdzie uczestniczyła w III Integracyjnych Zawodach Pływackich o Tytuł Mistrza Doliny Baryczy. W ogromnej stawce ponad 300 zawodników zrzeszonych w 31 klubach ponownie odniosła wspaniałe wyniki :

I miejsce na 100 m stylem klasycznym z czasem 1:24.76

I miejsce na 50 m stylem klasycznym z czasem 37.76

IV miejsce na 100 m stylem zmiennym z czasem 1:20.32

V miejsce na 50 m stylem dowolnym z czasem 32.89

VI miejsce na 50 m stylem motylkowym z czasem 38.51.

Wielkim wyróżnieniem dla Julii było otrzymanie Nagrody dla najlepszej zawodniczki z rocznika 2004. Gratulujemy wspaniałych sukcesów i życzymy kolejnych doskonałych rezultatów okraszonych rekordami życiowymi.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>